Ny DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62.5 / 125, 10m, oransje Vis større

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62.5 / 125, 10m, oransje

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62,5 / 125, 10 m, oransje Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe.

Flere detaljer

✔ Fri frakt fra 500 kr
✔ Gratis retur
✔ 90 dager åpent kjøp 
✔ Superraske leveranser
✔ 1 års garanti på alle produkter

481,00 kr inkl. MVA

Mer informasjon

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62.5 / 125, 10m, oransje

Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe. Kontaktene er UPC-slipt og har keramiske koblingshylser.

OM1 har en båndbredde på 200MHz / km med en overføringshastighet på 10Gb / s opp til 33m.

• Maksimalt 0,3 dB innsettingstap.

• Mer enn 35 dB kontaktrefleksjonsdemping.

• OM1 Multimode 850 nm / 1300 nm.

• 2 mm diameter per kanal.

• 62,5 / 125 µm fiberkjerne.

• Klorfri LSZH-jakke.

• Kontakthus av metall / beige plast med strekkavlastning.

• Ultrafysiske kontakter på bakken.

• Individuelt testet og kvalitetssikret.

• Kompatibel med IEC61753-022-2.

FB-410

Nytt produkt

Omtaler

Skriv en omtale

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62.5 / 125, 10m, oransje

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62.5 / 125, 10m, oransje

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, dupleks, UPC, 62,5 / 125, 10 m, oransje Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe.