Ny DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje Vis større

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe.

Flere detaljer

✔ Fri frakt fra 500 kr
✔ Gratis retur
✔ 90 dager åpent kjøp 
✔ Superraske leveranser
✔ 1 års garanti på alle produkter

492,00 kr inkl. MVA

Mer informasjon

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje

Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe. Kontaktene er UPC-slipt og har keramiske koblingshylser.

OM2 har en båndbredde på 500MHz / km med en overføringshastighet på 10Gb / s opptil 82m.

• Maksimalt 0,3 dB innsettingstap.

• Mer enn 35 dB kontaktrefleksjonsdemping.

• OM2 Multimode 850nm / 1300nm.

• 2 mm diameter per kanal.

• 50/125 fiberm fiberkjerne.

• Klorfri LSZH-jakke.

Beige kontaktdeksler med strekkavlastning.

• Ultrafysiske kontakter på bakken.

• Individuelt testet og kvalitetssikret.

• Kompatibel med IEC61753-022-2.

FB-210

Nytt produkt

Omtaler

Skriv en omtale

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje

DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, dupleks, UPC, 50/125, 10m, oransje Høykvalitets duplekskabel der hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe.